בחירת עו ד פינוי בינוי

Home » מאמרים » בחירת עו ד פינוי בינוי

בחירת עו ד פינוי בינוי

Posted on

בחירת עו”ד פינוי בינוי- טיפים חשובים

הכלל הפשוט אומר שלא עושים עסקת נדל”ן ללא עורך דין והכלל הזה הופך לחזק וחד משמעי עוד יותר כאשר מדובר בפרויקט פינוי בינוי. פרויקט כזה צפוי לשפר מאוד את איכות החיים שלכם אבל הוא כרוך בתהליך ובהיבטים שונים שיכולים להוביל גם בדיוק להיפך. הבניין הישן ייהרס והשכונה בה התגוררתם צפויה לשנות את פניה  והיזם המבצע יחפש כל דרך כדי למקסם את הרווחים שלו, גם אם על חשבון איכות העבודה, הסטנדרטים שלה והתמורות והבטוחות שהובטחו לדיירים. הרשויות מצידן לא תרשנה שום חריגה מהחוק ומהתקנות וגם הדיירים בינם ובין עצמם יכולים לחוות לא מעט תככים וחילוקי דעות, שלא לומר מריבות ומאבקים משפטיים. בהתאם לכך, ביציאה לפרויקט כזה אתם רוצים לדעת היטב איך לבחור עורך דין פינוי בינוי ולדעת גם איך הוא יכול לסייע לכם.

 

בחירת עורך דין פינוי בינוי – למה זה חשוב?

בחירת עורך דין היא משימה שאיתה מתמודדים כל יום אלפי אנשים בישראל סביב שלל סוגיות משפטיות. אלא כמו בכל תהליך של בחירת איש מקצוע, עליכם להגדיר מהן הסיבות שבגינן אתם זקוקים מלכתחילה לסיועו של אותו איש מקצוע ומהן הדרישות שלכם. במקרה של בחירת עו ד פינוי בינוי, אתם זקוקים למעשה לעורך דין שמבין באופן הביצוע של פרויקטים מסוג זה וכך ישמור עליכם מפני בינוניות, מרמה והפרת התחייבות מצד היזם והקבלן אשר מבצעים את הפרויקט. אתם זקוקים גם לעורך דין שיהיה בעל יכולת לגשר, לפשר ולחבר בין הדיירים ועל פי הצורך גם לנהל מאבקים משפטיים ביניהם. אתם זקוקים גם לעורך דין שיכיר את אופן ההתנהלות ברשויות כך שייצג אתכם היטב מולם ובסך הכל, במסגרת בחירת עורך דין פינוי בינוי, אתם זקוקים לאדם שיראה לנגד עיניו בראש ובראשונה את האינטרסים שלכם בפרויקט.

 

איך עושים את זה?

בחירת עו”ד פינוי בינוי מתחילה קודם כל בסטנדרטים שאתם מציבים לעצמכם בהתאם לסיכונים שאתם נוטלים על עצמכם בפרויקט שכזה. מתן דירת מגורים, שברוב המקרים מהווה את הנכס היקר ביותר של אדם מן הישוב, היא פעולה שרצוי שתעשה בליווי הטובים ביותר. כך שתחילה חשוב שתבהירו לעצמכם שאתם מחפשים את האדם הטוב ביותר להגנה על האינטרסים שלכם. בפרויקט בקנה מידה שכזה אין מקום לבינוניות או חוסר ניסיון. שנית, חפשו המלצות וחוות דעת, בעיקר מאנשי מקצוע העוסקים בתחום, עורכי דין, מהנדסים, אדריכלים וכדומה, אבל אל תקפצו על כל המלצה, אלא נסו לאתר שמות שזוכים למוניטין רב יותר ביחס לשאר. לבסוף, שבו עם עורך הדין, נהלו שיחה, שמעו על פרויקטים שליווה, בדקו את הידע המקצועי שלו ולא פחות מכך, את החיבור שלכם איתו. לבסוף זכרו, בחירת עו”ד פינוי בינוי היא לא חתונה קתולית ואם זה לא עובד, תמיד אפשר להחליף.

אם תנהלו נכון את התהליך של בחירת עורך דין פינוי בינוי, סביר להניח שבסופו של דבר תגיעו גם למשרד עורכי דין גרומן ושות’ שנחשב לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הפינוי בינוי, התמ”א, ההתחדשות העירונית ופרויקטים נדלנ”ים רבים אחרים. איך אנחנו יכולים לסייע לכם? מיהם אנשי הצוות שלנו אשר ישרתו אתכם ואת האינטרסים שלכם? התקשרו אלינו כבר עכשיו לטלפון 03-7794004 ונספר לכם.