עוד רישום חברה

Home » מאמרים » עוד רישום חברה

עוד רישום חברה

Posted on

ליווי וטיפול של עו”ד ברישום חברה

לצד מומחיות בתחום המקרקעין והנדל”ן, משרדנו עוסק גם בתחום המשפט המסחרי והחברות ומספק ליווי משפטי שוטף לקשת רחבה של חברות ולקוחות מסחריים בכל הקשור לפעילות היומיומית בתחום דיני החברות, תוך מתן מענה מהיר ויעיל והבנה של צרכיו העסקיים של הלקוח.

הליווי של משרדנו כולל סיוע וטיפול בהקמת חברה, עריכת בדיקות מקדמיות, תכנון מטרות החברה והפעילות העסקית בה, ייעוץ משפטי לגבי אופן ההתאגדות, טיפול משפטי בעריכת בהסכמים לרכישת חברות, ייעוץ אסטרטגי, רכישת מניות, דיווחים לרשם החברות וכיוב’ חולש

 

ליווי עורך דין ברישום חברה

שירותי עו”ד לרישום חברה נדרשים לצורך הבנת ההיבטים המשפטיים הגלומים בהקמת חברה ובמחויבויות שנלוות לכך, לדוגמה ההחלטה אם חברה תהיה מוגבלת במניות או לא מוגבלת במניות עשויה להשפיע על בעלי המניות במקרה של קריסה כלכלית של החברה, שהרי אם אינה מוגבלת בעלי המניות אחראים באופן אישי לחובות החברה. כמו כן, עו”ד לרישום חברה ימליץ אילו הוראות כדאי שתכללנה בתקנון החברה בקשר לסוג המניות ואופן חלוקתן, שם החברה ומטרותיה העסקיות, מהם מגנוני ההיפרדות בעת פירוק החברה וכיוב’. עורכי הדין ממשרדנו ישמחו להסביר לכם על ההיבטים המשפטיים השונים שכרוכים ברישום חברה, וימליצו לכם על אנשי מקצוע נוספים כמו רואי חשבון ויועצי עסקייםשיסייעו לכם בהיבטים העסקיים והפיננסיים של הקמת חברה.

עורך הדין מטעמנו יסייע וילווה אתכם החל לכם החל משלב הראשוני של הקמת החברה, לרבות בדיקות מקדמיות, התנהלות מול רשם החברות, ייעוץ וליווי משפטי בעריכת הסכם מייסדים, עריכת תקנון ועד להקמתה הסופי של החברה, בצורה המהירה והיעילה ביותר ותוך הבנה מעמיקה לצרכי הלקוח.  

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי, ולקבלת שירותי עו”ד רישום חברה הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7794004.