עוד רכישת דירה יד ראשונה

Home » מאמרים » עוד רכישת דירה יד ראשונה

עוד רכישת דירה יד ראשונה

Posted on

עו”ד רכישת דירה יד ראשונה מקבלן – מדוע הוא חשוב?

 רכישת דירה הנה אחת העסקאות המשמעותיות במהלך חייו של אדם ובכל זאת ישנם רוכשים רבים שמחליטים שלא לפנות ליעוץ משפטי או שפונים לקבלת ייעוץ מעו”ד שאינו בקיא בתחום, הואיל והם אינם מכירים את היבטיה השונים והמורכבים של העסקה ואת האותיות הקטנות שמסתתרות בהסכמי המכר שמנוסחים לרוב באופן לא שוויוני לטובת הקבלן. לפיכך קיימת  חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ וליווי משפטי של עו”ד ברכישת דירה יד ראשונה, שתחום התמחותו בדיני מקרקעין לרבות בעסקאות רכישה מסוג זה ואשר באמתחתו ניסיון רב בהיבטיה השונים של העסקה ובמתן מענה מקצועי ויעיל, זאת החל מהשלבים הראשונים של עריכת הסכם המכר,. 

 

בחירה נכונה של עורך דין

בשוק רווי של עורכי דין, ישנם עו”ד צעירים וחסרי ניסיון אשר מבצעים עסקאות מקרקעין מזדמנות מבלי להכיר את כל היבטי העסקה ואת הסיכונים הכרוכים בה. הדרך הטובה ביותר לבחור עו”ד היא על ידי פנייה לעורך דין שמעניק את המעטפת הרחבה ביותר בתחום הנדרש, הן בפן המקצועי והן בפן האישי ובאמצעות המלצות שהתקבלו מחברים ובני משפחה אשר היו מרוצים ממתן שירותים משפטיים מקצועי ויעיל ומתן מענה אישי ואנושי לצרכיהם. 

מדוע נחוצים שירותי עורך הדין?

הסכם המכר הסטנדרטי שנשלח על ידי משרד עוה”ד של החברה, בהחלט אינו מהווה סוף פסוק ועל מנת לבצע רכישת נכס באופן מקצועי ונכון, יש להיוועץ בעו”ד שמתמחה בתחום ובקיא בכל הבדיקות שנדרשות במסגרת העסקה, לדוגמה, האם הקבלן זכאי לבנות על הקרקע, האם ישנם צווי מניעה או הליכים משפטיים שעומדים ותלויים כנגדו, האם הפרויקט מלווה על ידי בנק מלווה שמנפיק ערבויות, מה מקבלים רוכשי הדירות במסגרת המפרט הטכני, מהן גובה ההוצאות הנלוות לעסקה כמו שכ”ט עו”ד, מס רכישה, ביצוע שינויים בדירה וכיוב’. .ליווי העסקה על ידי עורך הדין מקצועי ובעל ניסיון בתחום יבטיח כי את קידום העסקה בצורה יעילה ומהירה, ויבטיח כי הרוכשים יקבלו תמורה מקסימאלית ובטוחה ככל הניתן לכספכם 

לשירותי עו”ד רכישת דירה יד ראשונה הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7794004.