עו”ד תמ”א 38

Home » מאמרים » עו”ד תמ”א 38

עו”ד תמ”א 38

Posted on

עורך דין תמ”א 38 לייצוג דיירים ויזמים

משרדנו עוסק בלעדית בתחום המקרקעין ומתמחה באופן ספציפי בכל הקשור להתחדשות עירונית, לרבות פרויקטי תמ”א 38 לסוגיהם השונים. אנו אמונים הן על ייצוג בעלי דירות והן יזמים המשתתפים בפרויקטים אלו, ולאורך השנים ליווינו עשרות רבות של לקוחות שנהנו מטיפול מהיר בענייניהם מול רשויות המיסוי, התכנון, הבנקאות וכדומה.

ייצוג של יזמים

בתור עורכי דין תמ”א 38 אנו מעניקים מעטפת מלאה ושלמה עבור יזמים וקבלנים בפרויקטים אלו. לרשותכם עומד עורך דין תמ”א 38 בעל ניסיון עשיר אשר ילווה את הפרויקט לכל אורכו, לרבות במהלך המו”מ מול בעלי הדירות ועריכת ההסכם. כמו כן אנו מטפלים בהיבטים רבים כגון הליווי מטעם הבנקים, דיווחים לרשויות המס, הסכמי התקשרות מול יועצים וקבלני ביצוע, וטיפול בכל ההיתרים והאישורים לצורך הפרויקט. אנו מייצגים את הקבלן מול כל גוף ורשות רלוונטית, בין אם מדובר במפקח על הבתים המשותפים, בוועדת תכנון ובניה, הרשות המוניציפאלית וכן הלאה. כל זאת בדגש על יעילות ומהירות לקידום הליכים ומניעת עיכובים מיותרים. אכן, עורכי דין תמ”א הינם נחוצים ביותר עבור היזמים וידיעתם ובקיאותם בתחום לא יסולא בפז.

 

חשיבות ייצוג עורך דין לדיירים

ישנה חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ, ליווי וייצוג מטעם עו”ד תמ”א 38 ממשרדנו עבור בעלי הדירות בפרויקט. בין היתר, אנו מייצגים את הדיירים במשא ומתן מול היזם ודואגים להסכם ההתקשרות, תוך הבטחת הביטחונות והתנייתם בהסכם עם ערבויות בנקאיות מספקות. בנוסף, אנו דואגים לאינטרסים של הדיירים בכל הקשור לתמורה שהם מקבלים מהיזם בשל הפרויקט.. מלבד זאת, משרדנו דואג לספק כל הגנה משפטית נחוצה עבור בעלי הדירות, ועושה זאת באופן מקצועי ואובייקטיבי ללא כל תלות ביזם או בגורם אחר.

עו"ד תמ"א 38
למה לעבוד איתנו?

משרד עורכי הדין גרומן ושות’ הוא משרד בוטיק המעניק טיפול אישי וקרוב ללקוחותיו בזמינות גבוהה. לקוחותינו זוכים לטיפול מהיר ויעיל בסוגיות העומדות לפתחם, ולפתרונות יצירתיים המבוססים על ידע רב והיכרות מצוינת עם התחום. אנו יודעים לטפל היטב בכל היבט ושלב של הפרויקט, לרבות סיוע במתן אשראי בנקאי או חוץ בנקאי, ביצוע מכרזים והתמחרות, השלמת הון עצמי, ועוד. כבר למעלה מעשור שאנו מייצגים בעלי דירות, חברות יזמיות וגופים ציבוריים בעסקאות מורכבות, לרבות תוכניות תמ”א 38 לסוגיהן ופינוי בינוי, כך ששמו של המשרד הולך לפניו כאחד המובילים בתחום.

 

לפרטים נוספים וקבלת ליווי וייצוג

כאמור, למשרדנו ניסיון עשיר ורב שנים בליווי פרויקטי תמ”א מכל סוג. לפרטים נוספים בנושא ולקבלת ליווי מטעם עורך דין תמ”א הנכם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין גרומן ושות’ בטלפון 03-7794004.