עורך דין לענייני מקרקעין

Home » מאמרים » עורך דין לענייני מקרקעין

עורך דין לענייני מקרקעין

Posted on

לעבוד עם עורך דין מקרקעין מומלץ

עסקת  מקרקעין היא לרוב העסקה המשמעותית ביותר בחייו של אדם. לא פעם גם מדובר בעסקאות מורכבות שכוללות היבטים שונים של מיסוי, תכנון ובנייה, התנהלות מול רשויות תכנון ועוד, תוך שאיפה לבצע את העסקה בצורה יעילה, כדאית ואופטימלית לכל צרכיו של הלקוח. 

 

איתור עורך דין מומלץ למקרקעין

ישנה חשיבות רבה לעבוד עם עורך דין מקרקעין מומלץ, אשר זהו תחום התמחותו המרכזי  ואשר הנו בעל ידע וניסיון רב בליווי עסקאות מקרקעין ופרויקטי בנייה מכל הסוגים. מספר דרכים בהם תוכלו לקבל  על עורך דין מקרקעין המלצות הראשונה שביניהן היא לפנות למכרים שלכם, בין אם מדובר באנשים פרטיים שקנו או מכרו לאחרונה דירה, ובין אם מדובר בקולגות מתחום העסקים והנדל”ן, אשר נעזרו בעת האחרונה בשירותי עורך דין לענייני מקרקעין. 

שאלו את המכרים שלכם על שביעות רצונם מהליווי שקיבלו וחקרו אותם מדוע היו מרוצים: האם זה בגלל המקצועיות הגבוהה, הניסיון והידע של עורך הדין, האם מפני שהיטיב להסביר להם את סוגיות המיסוי שעומדות בפניהם תוך מתן פתרונות יצירתיים וייחודי להם, ואף הצליח לחסוך להם כסף, האם עמד בנחישות במו”מ על סעיפים בחוזה שהיטיבו עימם, האם סיפק שירות אדיב, אישי וזמין, האם חסך להם טעויות שעלולות היו לעלות ביוקר, וכן הלאה. יחד עם זאת, יש לזכור כי בתחום המקרקעין ישנם היבטים רבים ושונים, 

בין אם יש לכם המלצות ספציפיות או שאין לכם, בצעו את ההתקשרות עם עורך הדין בצורה נבונה. בדקו מהו השירות אותו בעל המקצוע מספק, מה נכלל בשירות זה – החל בבדיקות מקדימות, דרך עריכת חוזה, ועד לייצוג בפני גופים שונים, וכמובן שיש לבחון גם את הצעת המחיר. בכל מקרה, זכרו שבכל הקשור לעסקאות מקרקעין אין להקל ראש וחשוב לעבוד עם עורך דין טוב ומומלץ, אשר שירותיו מצדיקים את עלויות שכר הטרחה.

לקבלת שירותי עורך דין  מקרקעין הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7794004.