עורך דין מומחה למקרקעין

Home » מאמרים » עורך דין מומחה למקרקעין

עורך דין מומחה למקרקעין

Posted on

תפקידיו ועיסוקיו של עורך דין מומחה למקרקעין

עורך דין מומחה למקרקעין עוסק בקשת רחבה של היבטים משפטיים בתחום המקרקעין והנדל”ן, דבר שמחייב בקיאות, ידע יסודי ומעמיק, שליטה בחקיקה, בתקנות ובסוגיות המגוונות בתחומים אלה. עורך דין מומחה למקרקעין עוסק בין היתר בעסקאות נדל”ן,  , בפרויקטים של התחדשות עירונית תמ”א 38 (הריסה ובנייה/ חיזוק), פינוי בינוי, ייצוג יזמים, ייצוג חברות קבלניות ציבוריות ופרטיות ואנשים פרטיים תוך ראיה מקיפה ואינטגרטיבית של מלוא היבטי העסקה לרבות , בכל הקשור להיבטי מיסוי מקרקעין, תכנון ובנייה ועוד. בשורות הבאות נבחן כמה מתחומים אלו בהם עוסקים עורכי דין מקרקעין.

 

ליווי עסקאות נדל”ן לסוגיהן

עורך דין מומחה למקרקעין עוסק כאמור בעסקאות נדל”ן ומעניק שירות משפטי במגוון רחב של עסקאות מסוגים שונים, כמו פרויקטים מסוג התחדשות עירונית(הריסה ובנייה), פינוי בינוי , עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה, עסקאות יזמות, רכישת דירות מקבלן, רכישת דירות יד שנייה, , ועוד. בעסקאות אלו מלווה עורך הדין את לקוחו באופן אישי ומעניק לו ייעוץ משפטי מקצועי ויסודי שמותאם לצרכיו  השונים, לרבות ובין השאר, ע עריכת הסכמים, ניהול מו”מ, החזקת בטוחות וערבויות בנאמנות, תכנון מס, ייעוץ משפטי וייצוג מול הרשויות השונות, ליווי משפטי שוטף בכל שלבי העסקה, מתן פתרונות יצרתים ותוצאות ייחודיות עבור הלקוח. 

מיסוי מקרקעין

תחום מיסוי המקרקעין הנו תחום מורכב וסבוך אשר חלים בו כל העת, שינויים בקשר לאופן חישוב המס בעסקת נדל”ן, בפטורים ובהקלות שניתנים לצדדים בעת מכירה ורכישה של נכסי מקרקעין. לפיכך, עוד בטרם ביצוע עסקת מקרקעין, יש להיוועץ עם . עורך דין מומחה למקרקעין מנוסה, מקצועי ומעודכן בתחום, אשר יש באפשרותו ליידע ולהרתיע את הצדדים לעסקת הנדל”ן בפני תשלומי המס שיחולו העל העסקה ויש בידיו את הידע והניסיון להביא לפתרון אופטימלי בהיבט של מיסוי העסקה.

התחדשות עירונית

עורכי דין מקרקעין מעניקים ייעוץ משפטי, מלווים ומייצגים גורמים שונים בתחום המקרקעין, בין אם זה על ידי ייצוג וליווי של חברות יזמיות, קבלנים ובין אם זה בעלי הדירות בבניינים שמעוניינים בפרויקטים של התחדשות עירונית מסוג תמ”א 38 (הריסה ובנייה/חיזוק), פינוי בינוי ועוד תוך ליווי צמוד של כל היבטי הפרויקט, מתן מעטפת משפטית מלאה וליווי אישי ורצוף בכל שלבי חייו של הפרויקט החל משלבי תכנון העסקה ועד לקבלת מפתח בדירה, לרבות ליווי וייצוג  מול רשויות המס, רשויות התכנון, המערכת הבנקאית וגורמים נוספים המעורבים בפרויקטים.

לקבלת שירותי עורך דין מומחה למקרקעין הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7794004.