עורך דין פינוי בינוי בת ים

Home » מאמרים » עורך דין פינוי בינוי בת ים

עורך דין פינוי בינוי בת ים

Posted on

בישראל נערכות מדי יום מאות עסקאות נדל”ן בליווי עורכי דין מוכשרים, כאשר חלקם בקיאים בתחום וחלקם פחות. אך יש להבהיר כי מעבר ליכולות והכישורים האישיים של כל עורך דין – מוכשר “ותותח” ככל שיהיה, חשוב תחילה לוודא שעורך הדין המטפל בעסקת נדל”ן כלשהי, יאחז בהתמחות הרלוונטית לסוג העסקה שהוא נבחר ללוות ושבעניינה הוא מייעץ ומייצג את לקוחותיו. תחום המקרקעין בישראל רווי תתי התמחויות שונות ונדרשת מומחיות נקודתית בתחום בו עוה”ד נותן שירות, כך שלהתמחות זו יכולה להיות השלכות דרמטיות על היכולת שלו לייצג את האינטרסים של לקוחותיו, שכן ערכו של עורך דין הוא לא רק בידיעת לשון החוק והתקנות, אלא ביכולתו להכיר את הפרקטיקה הנהוגה בסוג הפרויקט או העסקה הרלוונטית ובהתאם להפעיל את כוח החוק בצורה מלאה, מקיפה וממוקדת לטובת לקוחותיו. המשמעות היא שאם אתם מעורבים בפרויקט פינוי בינוי בבת ים ומחפשים עורך דין פינוי בינוי בת ים תוודאו כי עורך הדין שברצונכם שילווה אתכם בקיא בדינים הרלוונטיים לביצוע פרויקטים של פינוי בינוי, ובעל ניסיון מתאים הן בתוך העיר בת ים והן במסגרת הרחבה של גוש דן.

 

בחירת עורך דין לפרויקט פינוי בינוי

פרויקט פינוי בינוי הוא עסקה מאוד ייחודית בעולם הנדל”ן, בעלת מאפיינים שלא קיימים באף עסקה אחרת. ייחודיות זאת נובעת בראש ובראשונה במערכת היחסים שנוצרת בין היזם המבצע, הדיירים הקיימים והדיירים החדשים שצפויים לאכלס את הדירות החדשות שיבנה היזם במסגרת הפרויקט. יתרה מכך, מדובר על פרויקט בגיבוי ממשלתי שלאחרונה אף אפשר לכפות על חלק מבעלי הדירות לפנות את דירותיהם לטובת ביצוע הפרויקט. במצב דברים זה, יכולים להיווצר שלל ניגודי עניינים בין התחייבויותיו של היזם לדיירים החדשים ובין אלו שהוא נותן לדיירים הקיימים. יחד עם זאת, הדיירים החדשים מוגנים סביב מעטפת של חקיקה שמגינה עליהם לעומת הדיירים הקיימים אשר את זכיותיהם צריך להבטיח באמצעות מערכת הסכמות חוזיות. כך למשל, יכול היזם להבטיח לדיירים החדשים שטחים ותמורות אשר על פי ההסכם שייכים לדיירים הקיימים ומטרתם לשרתם או לחילופין, ייתכן שהבטחותיו של היזם ייגרעו מזכויותיהם של הדיירים הקיימים. עורך הדין הוא איש המקצוע שאמור לוודא שמצבים שכאלו לא יתרחשו, וזאת הסיבה שבבואכם לבחור עורך דין פינוי בינוי בת ים לא לצמצם את גבולות הגזרה לפיהן יש לבחון עורכי דין פוטנציאליים, אלא מוטב שתרחיבו את החיפוש כדי להבטיח שאתם מגיעים לטוב ביותר.

מקצועיות, מומחיות, מצוינות, מסירות, אמינות, מהימנות והכי חשוב ניסיון רלוונטי – אלו הן התכונות שאתם רוצים למצוא בעורך הדין שלכם וכדאי שתתחילו לחפש אותו כבר עכשיו כדי שלא תצטרכו להתפשר על דבר בלחץ הזמן.

משרד עורכי דין גרומן ושות’ מתמחה בליווי, ייעוץ וייצוג לקוחות בפרויקטים של פינוי בינוי ומציע לכם את צוות עורכי הדין הטוב ביותר והמנוסה ביותר באזור המרכז ובכלל זה בעיר בת ים, סביב התחום של תכניות לאומיות כדוגמת פינוי בינוי ותמ”א 38. למשרד ניסיון רב עם פרויקטים של פינוי בינוי בבת ים בייצוג בעלי דירות ויזמים. לקביעת פגישת היכרות ולקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7794004 ונשמח לענות על כל שאלותיכם.