עורך דין פינוי בינוי תל אביב

Home » מאמרים » עורך דין פינוי בינוי תל אביב

עורך דין פינוי בינוי תל אביב

Posted on

נכנסים לפרויקט פינוי בינוי בתל אביב ומחפשים עורך דין מקצועי ומסור שייצג אתכם? בחיפוש אחר עורך דין פינוי בינוי תל אביב היא העיר שיכולה להציע לכם את מבחר עורכי הדין הגדול ביותר בתחום זה ולא בכדי. מאז הוזנקו התכניות הלאומיות תמ”א 38 ופינוי בינוי, התגבשה העיר תל אביב כעיר הפעילה ביותר בתחומים אלה והסיבה לכך טמונה בכדאיות הכלכלית של תוכניות אלו במתחמים המבוקשים שבאזור תל אביב. ככלל, לצורך ביצוע והשלמה של פרויקטים שבמסגרת פינוי בינוי, הדיירים אינם נדרשים לממן את הפרויקט ואת מימונו לוקח על עצמו היזם המבצע את הפרויקט. בתמורה לנשיאת מלוא עלויות המימון של פרויקט פינוי בינוי, מקבל היזם מהמדינה זכויות בנייה נוספות בקרקע, ובמכירתן יכול היזם להפיק את הרווח עבור מימון הפרויקט כולו. הכדאיות של מודל זה יכולה להתקיים אך ורק היכן שמחירי הנדל”ן גבוהים מספיק כדי לייצר ליזם את התמריץ הנדרש ממכירת הדירות החדשות ומי אם לא תל אביב תוכל להציע לו את התנאים הטובים ביותר לכך?

 

ובחזרה לעניין עורך הדין

בחזרה לעניין עורך הדין אותו אתם מחפשים, כאמור, בחיפוש עורך דין פינוי בינוי תל אביב יכולה, על כן, להציע לכם את המבחר הגדול ביותר של עורכי דין בתחום, לאור היקפי הפעילות של פינוי בינוי בעיר והריכוז של אנשי המקצוע השונים מכל התחומים. יחד עם זאת, עליכם לבחון את עורכי הדין השונים בעיניים דקדקניות וקרות ולוודא כי עוה”ד שילווה אתכם כבר צבר ניסיון בתחום ובאמתחתו כבר מספר פרויקטים בתל אביב שהושלמו. פרויקט פינוי בינוי יכול לשפר את חייכם בצורה דרמטית, אבל הוא יכול גם לגרום לעוגמת נפש עצומה. כדי להימנע ממצבים של בינוניות בביצוע, אי עמידה בהתחייבויות מצד היזם והקבלן, סחבת בביצוע פעולות תכנוניות, עיכובים ובעיות מול עיריית תל אביב ורשויות אחרות וסכסוכי שכנים במסגרת היחסים שבין הדיירים לבין עצמם ובין הדיירים הקיימים לבין הדיירים החדשים שייכנסו לדירות החדשות שייבנו, חשוב מאוד שלצידכם יעמוד עורך דין מקרקעין מקצועי, מסור, אמין וערכי ולא פחות מכך, חשוב שאותו עורך דין יאחז בהתמחות ספציפית בתחום הספציפי של פינוי בינוי ושיוכל להעיד על ניסיון רלוונטי בתחום הן בייצוג דיירים והן בייצוג יזמים כך שיוכל להציע את המטריה המשפטית הרחבה ביותר.

שימו לב שמבחר גדול של עורכי דין זה גם מבחר גדול של אפשרויות, אבל מבחר גדול של אפשרויות יכול לייצר גם מבחר גדול של מלכודות וכישלונות ולאדם מן היישוב לא תמיד יהיו את הכלים כדי לאמוד את מקצועיותם של עוה”ד השונים שייתקל בהם. אם אתם רוצים לעשות את זה בטוח, אם אתם רוצים להבטיח את האינטרסים שלכם בפרויקט פינוי בינוי ואת העתיד שלכם, משרד עורכי דין גרומן ושות’ היא הבחירה שלכם ואתם מוזמנים לבדוק אותנו גם עם אנשי מקצוע ובעלי סמכות בתחום הפינוי בינוי בתל אביב וגם מולנו במשרדנו. לפרטים נוספים וקביעת פגישת היכרות,. צרו קשר בטלפון 03-7794004