עורכי דין מקרקעין תל אביב

Home » מאמרים » עורכי דין מקרקעין תל אביב

עורכי דין מקרקעין תל אביב

Posted on

כיצד בוחרים נכון עורכי דין מקרקעין בתל אביב

בתל אביב פועלים מאות עורכי דין המציעים את שירותיהם בתחום המקרקעין. ואולם, עורכי הדין והמשרדים נבדלים זה מזה בשורה ארוכה של פרמטרים, ביניהן הוותק, הניסיון והמומחיות הספציפית, טיב השירות והליווי שניתן ללקוחות, עלויות שכר הטרחה ועוד. בשורות הבאות נביא מספר קריטריונים לבחירה נכונה של עורכי דין מקרקעין, אשר להם תפקיד משמעותי בביצוע הפעולות והעסקאות הנדרשות.

למידע נוסף לחצו כאן
מהי בעצם מומחיות עורך הדין?

בעוד שבעבר עורכי דין נטו להתמקצע ולהתמחות בתחום אחד ספציפי, הרי שעם העלייה במספרם והתחרות על לב הלקוחות החלו רבים מהם להתפרש על פני מגוון רחב של תחומים. העניין הוא שדיני המקרקעין הם עולם העומד בפני עצמו של חוקים ותקנות, פסיקות ותקדימים, הליכים, וועדות, רשויות, מיסוי והיבטים נוספים. עורך דין שאינו מתמחה ספציפית ובלעדית בדיני מקרקעין יתקשה מאוד לתת מענה יעיל ומיטבי ללקוחותיו. אמנם, בפעולות מסוימות ופשוטות למדי הוא יוכל לסייע, למשל בעריכת חוזה שכירות לדירה, אולם גם כאן עלולות להיגרם טעויות שיובילו לסיבוכים בהמשך הדרך. לכן, בראש ובראשונה ודאו כי אתם פונים אל עורכי דין מקרקעין בתל אביב שזהו תחום עיסוקם הבלעדי.

עורכי דין מקרקעין תל אביב

מהו ניסיונו האמיתי של עורך הדין

כמו בכל תחום מקצועי, גם לוותק והניסיון של עו”ד מקרקעין בתל אביב יש משמעות גדולה. ככל שיצא לו להתמודד עם יותר סיטואציות, הליכים ועסקאות שהינם רלוונטיים עבורכם, כך גדלה יכולתו לתת פתרונות יצירתיים ומיטביים. לכן, תנו עדיפות למשרדים שכבר עשו כברת דרך ארוכה וליווי מאות ואף אלפי לקוחות בפעולות ועסקאות מקרקעין בעיר. בתוך כך, חשוב לוודא מה בדיוק כולל הניסיון הזה שכן עולם המקרקעין הנו נרחב ומגוון מאוד. כך למשל, יש הבדל גדול בין ליווי עסקאות מכירת דירות וקנייתן מיד שנייה ומקבלן לבין עסקאות קומבינציה, פרויקטי תמ”א 38 ופינוי בינוי, עבודה מול וועדות תכנון ובנייה, הגשת ערערים והתנגדויות וכן הלאה. לכן, בדקו שלמשרד עורכי הדין יש ניסיון ויכולות מוכחות בתחום הרלוונטי עבורכם.

 

טיב הליווי שניתן במשרד

הליווי שניתן על ידי עורכי דין מקרקעין בתל אביב עשוי להיות שונה מאוד ממשרד למשרד. מה שכדאי לחפש הוא משרד המספק שירותי בוטיק, אשר ניכרים בליווי אישי וקרוב ללקוח. משרד כזה ילווה אתכם לכל אורך הדרך בזמינות גבוהה, ובדגש על מתן פתרונות מהירים ויעילים. שירות כזה הניתן באווירה טובה ובגובה העיניים עשוי להפוך את הדרך לביצוע הפעולה או העסקה ליותר קצרה, יותר משתלמת ובוודאי יותר נוחה גם מול מכשולים בירוקרטים ואחרים.

 

מהן עלויות עורכי הדין?

כמו בכל תחום, שווה לבחון את עלויות שכר הטרחה של עורך דין מקרקעין תל אביב, אשר מהוות לעיתים שיעור מסוים מגובה העסקה ולעיתים פועל יוצא של שעות העבודה והפעולות הנדרשות. מטבע הדברים, ישנם הבדלים בין העלויות בהתאם למוניטין של המשרד ושיקוליו השונים, ולפיכך יש להבין לאור בחינת היכולות של עורכי הדין לקדם את ענייניכם האם העלויות כדאיות ומצדיקות את עצמן.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ וליווי מטעם עו”ד מקרקעין תל אביב הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו בטלפון 03-7794004.