עורכי דין פינוי בינוי

Home » מאמרים » עורכי דין פינוי בינוי

עורכי דין פינוי בינוי

Posted on

עו”ד פינוי בינוי- תחום משפטי הדורש ניסיון ומקצועיות

אם הבניין בו אתם מתגוררים אושר לפרויקט פינוי בינוי, זו בשורה מצוינת שמתחילה שינוי משמעותי בחיים שלכם. יחד עם זאת, פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט שכרוך בשורה של אתגרים מול הרשויות, קבלנים, אנשי מקצוע בעלי אינטרסים שונים וכמובן בין הדיירים בבניין. אחד האתגרים הראשונים שתתקלו בו הוא האתגר להניע את המהלך ולהוציא אותו אל הפועל, במיוחד אם ישנם דיירים סרבנים שאינם מעוניינים להשתתף בתכנית, מסיבותיהם הם. גם אם אתם מרגישים שאתם יודעים ומסוגלים להתמודד עם הדברים בעצמכם, חשוב מאוד שילווה אתכם עו”ד פינוי בינוי, בין באופן עצמאי ובין בתור עו ד פינוי בינוי המייצג את הדיירים כולם.

 

איך יכול לסייע לכם עורך דין פינוי בינוי בפרויקט?

במסגרת פרויקט פינוי בינוי, יכולים עורכי דין פינוי בינוי לסייע לכם בכמה וכמה מישורים, ובכלל זה גישור ותיאום בין הדיירים, ייצוג מול הרשויות, ייצוג מול קבלנים ואנשי מקצוע, עריכת מכרזים לבחירת יזמים, בחינה מקצועית של התמורות שמבטיחים היזמים וכמובן הבטחת זכויותיכם בפרויקט. גם כאשר שוכרים כלל הדיירים עו ד פינוי בינוי אחד שייצג את כלל הדיירים, יכול אותו עורך דין להוות שחקן מפתח בהתמודדות עם תופעות של סרבנות מצד דיירים מסוימים, בתחילה על דרך הפשרה והגישור ובהמשך הדרך גם באמצעות פנייה למפקח על המקרקעין ולרשויות המוסמכות בכדי להניע הליכים שיחייבו את הדיירים הסרבנים להשתתף בפרויקט, או לכל הפחות למנוע מהם מלעצור את יציאתו לדרך.

 

האם כל עורך דין מקרקעין יכול להתאים למשימה?

ובכן, התשובה לא. תחום המקרקעין הוא תחום רחב שמורכב מהמון תתי התמחויות. על פי הסטנדרטים המקצועיים הנהוגים בפרויקטים של פינוי בינוי, ישנם עורכי דין מקרקעין שאוחזים בכישורים הנדרשים לניהול ההיבט המשפטי של פרויקט פינוי בינוי כמו כל פרויקט מקרקעין אחר ושינם עורכי דין שימנעו מכך מלכתחילה. יחד עם זאת, כלקוחות השוכרים עורך דין פינוי בינוי, הפרמטרים שצריכים לעניין אתכם הם לא האם העורך דין רשאי לייצג אתכם, אלא האם הוא בקיא בתחום וידע להבטיח את כלל האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר ולשם כך דרושה היכרות מעמיקה על עולם פינוי הבינוי, עם החוקים והתקנות, עם כלל הפרויקטים המתנהלים באזורים השונים, עם הסטנדרטים שהולכים ומשתנים חדשות לבקרים ועם כלל הכלים המשפטיים והפרוצדורליים שקיימים בתחום זה בכדי להבטיח את התנהלותו החלקה והיעילה של הפרויקט על פי האינטרסים שלכם. בהתאם לכך, גם אם יש לכם חבר שהוא עו”ד מקרקעין אך אינו מכיר את עולם פינוי הבינוי, כדאי לומר לו תודה בנימוס ולשכור עו”ד פינוי בינוי מקצועי.

משרד עורכי דין גרומן ושות’ מציע שירותי ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי בשלל סוגי תיקים ועסקאות בעולם המקרקעין ובמקביל אוחז בהתמחות מיוחדת בתחום הפרויקטים הלאומיים תמ”א 38, התחדשות עירונית ופינוי בינוי. במשרד תוכלו למצוא צוות של עורכי דין פינוי בינוי שיעמדו לרשותכם בכל עת להבטחת כל האינטרסים שלכם בפרויקט. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 03-7794004.