תוכניות פינוי בינוי בת ים

Home » מאמרים » תוכניות פינוי בינוי בת ים

תוכניות פינוי בינוי בת ים

Posted on

בתוך הסבך הגדול של התכנית הלאומית הנקראת פינוי בינוי בת ים היא אחת הערים שבה יכולים תושבי העיר להפיק ערך רב מאוד מהתכנית, ולא מעט מהם כבר עושים זאת. בבחינת הפרמטרים להצלחה של פרויקט פינוי בינוי בת ים יודעת להציע תנאים מצוינים לקיום הפרויקט ובכלל זה גם ערך הנדל”ן בעיר. ככלל, ככל שמחירי הנדל”ן בעיר הם גבוהים יותר, כך תוכלו למצוא יותר יזמים שירצו לבצע עבורכם את הפרויקט. זאת הסיבה שפרויקטים מעין אלה שכיחים מאוד באזור המרכז וגוש דן, ונדירים מאוד בפריפריה. כאמור, בהזנקת פרויקט של בינוי פינוי בת ים יכולה להציע לכם את נקודת הפתיחה הטובה שאתם זקוקים לה מול היזמים וחשוב מאוד שתנצלו אותה. עורך דין שמתמחה בתחום של פינוי בינוי יכול לסייע לכם מאוד בהיבט זה.

 

איך נראה התהליך של פינוי בינוי בת ים?

ככלל, פינוי בינוי היא תכנית לאומית שיסודותיה קובעו על ידי ממשלת ישראל ונמצאת בניהולם של משרד השיכון ומשרד האוצר. יחד עם זאת, לכל רשות מקומית שיקול דעת רחב בכל הקשור לקידום תהליכי האישור והתכנון של פעילות הפינוי בינוי המתנהלת בתחומיהן. בבחינת הנושא של תוכניות פינוי בינוי בת ים היא רשות מקומית שמקדמת מספר תוכניות ייעודיות לפינוי בינוי ובמקביל מסייעת מאוד לתושבים להזניק פרויקטים חדשים של פינוי בינוי, שכן לריבוי פרויקטים כאלה ישנה השפעה חיובית מאוד על המרקם העירוני כולו שמוביל לעלייה במעמדה של העיר ועל היכולת שלה לבצע התחדשות עירונית ובהמשך הדרך לפיתוח הנובע מכך, על כל הפרמטרים המשניים כמו מחירי נדל”ן, רמת חינוך, רמת שירותים קהילתיים, רמת פשיעה וכדומה.

 

כדאי וחשוב להתנהל בליווי עורך דין מומחה

אחרי שאמרנו את כל זה, על אף שעיריית בת ים צפויה להגיש לכם את כל הסיוע הנדרש לכם לקידום הפרויקט, זוהי לא הכתובת שלכם להזנקתו ולניהולו בצורה שתבטיח את האינטרסים שלכם מול הקבלן, היזם ואפילו מול העירייה עצמה. העירייה היא אינה מעמידה את האינטרסים שלכם בראש מעייניה ובפרויקט שכזה, למרות הצהרות קודמות וגם עקב הדינמיות המחשבתית של מוסדות התכנון, היא יכולה להתגלות מעת לעת גם כיריבה שלכם. על כן, חשוב מאוד שאת הפרויקט כולו תנהלו באמצעות המעטפת המשפטית הנדרשת בכדי להבטיח שבראש ובראשונה יישמרו האינטרסים שלכם ובכדי להבטיח שכל זכויותיכם ניתנות לכם וכל ההתחייבויות שניתנו לכם, אכן מתממשות עד תום. בכך, יוכל לסייע לכם רק עורך דין מקרקעין, אך חשוב לוודא שהוא אוחז בהתמחות מיוחדת בתחום הפינוי בינוי.

משרד עורכי דין גרומן ושות’ מלווה שורה ארוכה של פרויקטים בתחום התכניות הלאומיות כגון ת”מא 38 באזור המרכז וכן מלווה פרויקטים רבים של פינוי בינוי בת ים ובאזור המרכז כולו. לרשותנו צוות של עורכי דין מומחה וכן ידע וניסיון עצומים שנצברו במשרדנו לאורך שנים של פעילות בתחום. לפרטים נוספים ולקבלת תשובות על כל השאלות שמטרידות אתכם בנושא זה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-7794004 ונשמח להגיש לכם את הסיוע הנדרש לכם.